Webmaster ‐ projektowanie stron www na CMS

Opis stanowiska pracy
Interesujesz się technologiami informatycznymi?
Zdarzyło Ci się stworzyć stronę internetową dla siebie lub znajomych?
Wiążesz z tym swoją przyszłość i chcesz nabywać doświadczenie od praktyków?

Nauczymy Cię wielu rzeczy, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości. Poznasz zasady tworzenia stron w popularnych systemach CMS, wejdziesz na wyższy poziom w posługiwaniu się CSS, HTML i PHP, pokażesz co potrafisz w programach graficznych, dowiesz się rzeczy ze świata IT, o których nie mówią w szkole.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • tworzenie nowych stron w oparciu o CMS Joomla,
  • opieka nad stronami www i fb,
  • przygotowywanie elementów składowych stron internetowych w HTML, PHP, CSS,
  • podstawowe prace graficzne,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania
Jeśli tylko:

  • znasz CMS Joomla,
  • masz chęci do nauki i jesteś bystry,
  • biegle obsługujesz komputer i programy graficzne,
  • znasz podstawy HTML, PHP, CSS,
  • umiesz funkcjonować w mediach społecznościowych,
  • znasz podstawy PR’u i marketingu,
  • znasz język angielski w stopniu co najmniej umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną,
  • jesteś kreatywny, kontaktowy i wykazujesz inicjatywę,

 Wyślij nam swoje CV oraz krótki list motywacyjny.

Stażystom oferujemy:

  • wsparcie i pomoc w zdobyciu doświadczenia zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • elastyczne godziny pracy, w tym także możliwą pracę w trybie home office,
  • praca stacjonarna w biurze w centrum Siedlec.

Dodatkowo: bezcenne wskazówki i doświadczenie, które trudno znaleźć gdzie indziej.

Pamiętaj o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem marki WebSS Studio jest
Polish Business Club Sp. z o.o.

Adres do korespondencji
ul. Humańska 8
00-789 Warszawa